I-IV 9:00-19:00, V 9:00-18:00

+370 663 00 000

Pradedame įgyvendinti slaugytojų padėjėjų ir individualios priežiūros darbuotojų profesinio mokymo programas

2023 04 26

Džiaugiamės kurdami galimybes augti!

Kartu su PCM pradedame įgyvendinti slaugytojų padėjėjų ir individualios priežiūros darbuotojų profesinio mokymo programas. Mokymų centro durys iki šiol buvo atviros tik Kaune, bet dabar visų labai lauks ir „Gemma“ slaugos centro patalpose Vilniuje, Antakalnyje!
Su partnerių pagalba, būsimiems slaugos ir socialinio darbo sričių darbuotojams siūlome kokybiškus ir šiuolaikiškus mokymus, kurie vyks kontaktiniu būdu, naujausiomis priemonėmis aprūpintose mokymo klasėse. Visi, norintys įgyti ar keisti kvalifikaciją šiose mokymo programose, galės pradėti mokytis jau gegužės mėnesį. Mūsų komanda prie programos prisideda ne tik vieta, studijų kokybės užtikrinimu, bet ir kvietimu mokymų dalyviams atlikti praktiką „Gemma“ slaugos centre. Geriausiems mokiniams netgi suteiksime apmokamas praktikos vietas bei galimybę įsidarbinti po mokymų baigimo!
Programos taip pat bus įgyvendinamos ir pameistrystės forma, suteikiančia dar daugiau galimybių įgyti praktinius įgūdžius ir pasiruošti būsimam darbui.
Daugiau informacijos apie programas: https://www.pmc.lt/naujos-programos-vilniuje/

Dalintis:

Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika