I - V 8:00 - 17:00

+370 663 00 000

Nauji ir modernūs namai senjorams!

Pamatykit naują senjorų namų standartą!

Yra laisvų vietų! Galime apgyvendinti per savaitę!

Daugiau privatumo
Daugiau privatumo

Daugiau privatumo

Mūsų namuose gyventojai įsikurs tik vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Galimybė išlaikyti asmeninę erdvę ir užsitikrinti privatumą – vienas mūsų prioritetų.

Platus sveikatinimo paslaugų spektras
Platus sveikatinimo paslaugų spektras

Platus sveikatinimo paslaugų spektras

Gyventojams padeda plataus spektro reabilitacijos specialistai: kineziterapeutai, ergoterapeutai, masažuotojai ir kiti. Užtikriname, kad gyventojams būtų teikiamos tikslingos reabilitacijos ir sveikatinimo procedūros.

Profesionali aplinka sergantiems demencija
Profesionali aplinka sergantiems demencija

Profesionali aplinka sergantiems demencija

Atskiras korpusas demencija sergantiems gyventojams su profesionaliai pritaikyta aplinka: skirtingai pažymėtais kambariais, specialia danga, ženklais, padedančiais lengviau orientuotis ir jausti mažiau nerimo.

Savarankiškumo ir socialinių ryšių skatinimas
Savarankiškumo ir socialinių ryšių skatinimas

Savarankiškumo ir socialinių ryšių skatinimas

Užimtumo komanda užtikrina, kad kiekvienas laiką praleistų kokybiškai, tęstų savo pomėgius, rastų naujų draugų, įsitrauktų į savanoriškas veiklas, dalyvautų bendruomenės renginiuose ir išliktų svarbi visuomenės dalis.

Gemma

Arčiau kitų

„Gemma“ senjorų kompleksas „Vievio namai“ įsikūręs Vievyje, tarp dviejų didžiųjų miestų – Vilniaus ir Kauno – lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Vievio namų kaimynystėje įsikūręs vaikų darželis, netoli pradinė mokykla ir gimnazija, šalia parduotuvė, bažnyčia. Būtent gyvenimas mieste leidžia senjorams išlikti bendruomenės dalimi, palaikyti ryšius su jaunimo ir vietinių organizacijų nariais, įsitraukti į bendruomenės veiklas, stiprinti socialinius ryšius ir megzti pažintis ne tik su Vievio namų gyventojais.

Mums rūpi labiau

Geriausia priežiūra kyla iš nuoširdaus domėjimosi žmonėmis, todėl su visais savo gyventojais ir jų artimaisiais susipažįstame asmeniškai, kad sužinotume, kas jiems iš tikrųjų patinka ir svarbu. Įsiklausydami į jų poreikius ir interesus galime padėti gyventi visavertį gyvenimą ir įveikti visus iššūkius. Atkreipiame dėmesį į smulkmenas, kurios kasdienį gyvenimą daro patogesnį, stimuliuojantį ir malonesnį. Pažindami kiekvieną asmeniškai, padedam savo gyventojams tęsti jų pomėgius ir išlikti savimi.

Gemma
Gemma

Tik šviežias maistas

Kiekvieną dieną mūsų virtuvės šefas gamina sveikus ir subalansuotus valgius, kurie gyventojams pateikiami restorane ar erdvioje restorano terasoje. Racione gausu sezoninių daržovių, o maistas visuomet šviežias, šiltas ir gardus. Gurmanams suteikiame galimybę užsakyti išplėstą meniu ir kasdien pietums rinktis iš dviejų skirtingų patiekalų. Žinoma pasirūpiname ir gyventojais, negalinčiais pasiekti restorano, jiems patiekalus pristatome į kambarius, padedame pavalgyti.
Maitinimas vykdomas 4 kartus per dieną.

Kiekvienam mėgstama veikla

Užimtumo specialistai organizuoja reguliarias grupines veiklas, todėl mūsų namuose visada yra ko laukti. Nuolat vyksta renginiai, koncertai, įskaitant arbatos popietes ar vakarienę žvakių šviesoje. Džiuginti savo pasirodymais kviečiame moksleivius ir kaimynystėje esančio darželio auklėtinius, nes bendravimas su jaunosios kartos atstovais senjorams ypač naudingas.
Suprantame ir tai, kad dalis mūsų gyventojų negali dalyvauti grupinėje veikloje, nori laisvalaikį leisti individualiai arba tik su mėgstamu globėju. Mūsų specialistai rūpinasi, kad kiekvienas laiką praleistų kokybiškai ir taip, kaip jam patinka labiausiai, nesvarbu, ar jis sprendžia kryžiažodį, ar žaidžia šachmatais, ar bendrauja su bičiuliais besivaikščiodamas sode. Kiekvieną skatiname įsitraukti, tačiau leidžiame pasirinkti pačiam.

Gemma
Gemma

Virtuali realybė žaidimams ir terapijai

Esame pirmieji, plačiai naudojantys virtualios realybės technologijas senjorų gyvenimo kokybės gerinimui. Mūsų namuose virtualios realybės technologijos naudojamos ne tik pramogoms ir žaidimams. Virtualioji realybė naudojama ir kaip išskirtinai naudingas įrankis, padedantis vyresnio amžiaus žmonėms atkurti ir sustiprinti ryšį su realiuoju pasauliu, paskatinti jų smegenų veiklą, pagerinti nuotaiką, bendrą fizinę ir psichinę sveikatą. Virtualios aplinkos pritaikytos senjorams, sukurtos taip, kad jas lengvai suprastų pagyvenę žmonės, atpažintų matomus daiktus, atsidurtų atpažįstamose aplinkose. Ergoterapijai pritaikyti koordinaciją lavinantys žaidimai, nuobodulio ar streso mažinimui relaksacinės aplinkos, kuriose senjorai gali persikelti į nuostabaus grožio gamtos kampelius, apžiūrėti Europos miestus, pasivaikščioti prie jūros.

Didelės erdvės laisvalaikiui

Didesnėje nei 125 arų teritorijoje sutilpo viskas, ko reikia kokybiškam laisvalaikiui tiek lauke, tiek viduje.
Gyventojai gali lankytis grožio salone, masažo kabinete, reabilitacijos ir kineziterapijos salėje, bibliotekoje, koplytėlėje. Kiekviename aukšte jaukios erdvės bendram laisvalaikio leidimui su patogiais baldais, žaidimais, knygomis, dėlionėmis.
Lauke platūs pasivaikščiojimo takai, sporto aikštelė, suoliukai poilsiui, talpi automobilių aikštelė. Mėgautis grynu oru galima ir erdviuose Vievio namų balkonuose.
Mėgstantys sodininkystę gali patys auginti vaisius, uogas, prieskonines žoleles ir daržoves. Tam įrengtos patogios pakeliamos lysvės, šiltnamis, pasodinti vaiskrūmiai ir vaismedžiai, kurie leidžia išlaikyti įprastą gyvenimo ritmą.
Sukūrėme ir sensorinį sodą – daugybė specialiai atrinktų augalų savo intensyviais kvapais, skirtingomis spalvomis skatina gyventojus juos paliesti ir taip suteikia teigiamų emocijų. Dalis jų ypatingai traukia bites, drugelius, kitus vabzdžius, kuriuos įdomu stebėti ne tik mūsų gyventojams, bet ir jų šeimos nariams.

Gemma
Nežinote nuo ko pradėti? Pasikalbėkime

Mes susisieksime su Jumis ne vėliau kaip kitą darbo dieną.

Padėsime atsakyti į visus rūpimus klausimus bei rasti geriausią sprendimą Jūsų situacijoje. Jei norite tapti „Gemma” Vievio namų komandos dalimi, prašome peržiūrėti karjeros skiltį.

Padėkite Mums geriau suprasti Jūsų artimųjų poreikius

Pažymėkite labiausiai būklę atitinkantį variantą

Taip

Dažniausiai

Iš dalies

Visiškai ne

Orientacija
Orientuojasi laike ir aplinkoje
Higiena
Savarankiškai geba nusiprausti, išsivalyti dantis ir t. t.
Apsirengimas
Savarankiškai geba apsirengti ir nusirengti
Maistas
Savarankiškai gali pavalgyti pagamintą maistą
Natūralių poreikių valdymas
Savarankiškai gali atlikti gamtinius reikalus
Judėjimas
Savarankiškai juda vidinėse patalpose ( su pagalbinėmis priemonėmis)
Judėjimas
Savarankiškai gali pakeisti vieną iš trijų kūno padėčių į kitą, nepriklausomai nuo krypties (stovima, sėdima ir gulima)

Ar asmeniui yra diagnozuota demencija? (Alzheimerio liga, kraujagyslinė demencija, demencija su Lewy kūneliais, frontotemporalinė demencija, kt.)

Ar asmeniui nustatyti Specialieji Poreikiai? (Priežiūros arba Slaugos)

Pageidaujate vienviečio ar dviviečio kambario

Kurioje savivaldybėje deklaruota senjoro gyvenamoji vieta?

Kaip sužinojote apie mus?
Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika