I-IV 9:00-19:00, V 9:00-18:00

+370 663 00 000

„Gemma“ specialistų kvalifikacijos kėlimas – nuolatinis procesas

2022 07 04

Reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma” kineziterapeutai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir suteikia pacientams dar daugiau galimybių pasijausti geriau.

Kineziterapeutės Aistė Venskutė ir Gaivilė Kurtinaitytė dalyvavo Mulligan koncepcijos kursuose. Kursų lektorius Vaidas Stalioraitis yra Tarptautinės Mulligano koncepcijos mokytojas, vedantis seminarus Sidnėjuje, Tokijuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rio de Žaneire, Tartu, Maskvoje ir kt. Mulligan terapija taikoma esant apatinės ir viršutinės kūno dalies griaučių raumenų skausmui.

Gydymo Mulligan metodu efektas turi pasijausti iš karto po jo taikymo, t. y. skausmas turi sumažėti ar net visai išnykti, o judesio amplitudės padidėti. Gydymo metu vienas svarbiausių tikslų yra nesukeliant skausmo mobilizuoti sąnarį, todėl jeigu pacientas pažymi, jog jaučia skausmą, Mulligano mobilizacija su judesiu yra netinkama ir ji netaikoma.

Mulligano koncepcija išsiskiria tuo, jog taikant šią techniką yra atliekama neskausminga sąnarių mobilizacija, atkurianti kūno dalies funkciją ir sumažinanti ar panaikinanti skausmą.

Daugiau apie Mulligan metodą:

Dalintis:

Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika