Darbo laikas: I-IV 8:00-20:00, V 8:00-18:00

+370 663 00 000

Atsiliepimai

Paula Poderytė

Baseiną pradėjome lankyti nuo pačių mažiausių dienų, aplankius porą vietų Vilniuje pasirinkome be konkurencijos Gemmą! Puikios trenerės, šilta atmosfera, visada ypatinga švara, erdvi persirengimo zona, vaikams draugiška pirtelė susišildyti po dušo ir puiki poilsio zona. Šiuo metu jau esame vaikų plukdymo grupėje, laukiame broliuko ir toliau ši vieta yra geriausias pasirinkimas bet kuriuo vaiko augimo laikotarpiu. Sulaukus šeimos pagausėjimo žadame lankyti privačias pamokėles su dviem vaikučiais. Nuoširdžiai mūsų visa šeima labai rekomenduojame Gemma!

5.0

Petras Andrašiūnas

Padidintas fizinis krūvis, įtemptas gyvenimo ritmas, stresas darbe, per ilgas sėdėjimas kelionių metu, neteisingai atliekami judesiai treniruotėse ir monotoniški judesiai iš manęs padarė kreivą-šleivą ir skausmais besiskundžiantį nusilpusį sportininką. Gemmos specialistai greitai identifikavo problemines kūno vietas, skausmo priežastis. Labai kruopštus fizinis darbas su kineziterapeuto priežiūra ir pagalba leido pakankamai greitai sustiprinti silpnus raumenis, skirtingi pratimai padėjo išvengti monotonijos. Papildomai pasikartojome tempimo pratimus, parinkome svarbiausius, kurie šiuo metu man buvo būtiniausi. Be pratimų dar buvo kankinimas masažais – Gemmos darbuotojai dalijasi informacija, todėl tiksliai žino, kurias vietas labiau spausti. Nebuvo malonu, nebuvo lengva, skaudėjo. Tačiau reikalui esant, tikrai kartočiau, nes tik išėjus iš komforto zonos galimas tobulėjimas. Gemma rekomenduoju ir jums.

5.0

Eglė Rudytė – Veličkienė

Paslaugomis esu labai patenkinta. Ypatingai darbuotojų bendravimu. Iškart atėjus, visi pasitinka su šypsenomis, be to labai svarbu, kad žmonės kontaktuoja tarpusavyje, perduodami vieni kitiems informaciją apie pacientą. Tada jautiesi ramiau ir patikimiau. Ir, aišku, svarbiausias dalykas – žmonių profesionalumas – kur lankiausi, man visi paliko labai gerą įspūdį, kaip tikrai aukšto lygio specialistai.

5.0

Eglė Tankevičienė

Sveikatinimo paslaugomis Gemma centre naudojamės jau trečius metus ir esame labai patenkinti tiek aptarnaujančio personalo paslaugumu, tiek suteikiamų paslaugų kokybe ir tuo, kad dukra, lankanti baseiną, namo grįžta laaabai laiminga!

5.0

Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika