Darbo laikas: I-IV 8:00-20:00, V 8:00-18:00

+370 663 00 000

Jauskitės geriau, gyvenkite ilgiau

Sveikatingumo centras „Gemma“ – efektyvi reabilitacija po traumų ar susirgimų bei sveikatingumo paslaugos kiekvienam norinčiam profilaktiškai sustiprinti sveikatą

Susisiekite su mumis, jei turite klausimų

Baseinas

Užsiėmimai vandenyje naudingi atstatant judesių amplitudę ir lankstumą, stiprinant raumenis. Šiltas vanduo atpalaiduoja raumenis, leidžia atlikti efektyvią mankštą ir taip padėti pašalinti sveikatos sutrikimus, gerinti medžiagų apykaitą, kraujotaką, grūdinti, stiprinti raumenis.

Mūsų baseinas pritaikytas ne tik suaugusiems, bet ir kūdikiams bei vaikams. Ypatingai švarus vanduo ir pritaikyti pratimai, stiprina imuninę sistemą, atpalaiduoja nervų sistemą, stiprina raumenis bei suteikia džiugias emocijas.

Profesionali komanda

Centre dirbantys specialistai teikia pagalbą ortopedinių, traumatologinių, neurologinių problemų turintiems pacientams, sudarytos sąlygos teikti reabilitacijos paslaugas ir neįgaliesiems.

Gydytojai ir aukšto profesinio meistriškumo reabilitacijos specialistai pasitelkia naujausius metodus ir specialią modernią įrangą įspūdingiems rezultatams pasiekti. Skoliozės gydymui pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti vieną efektyviausių skoliozės gydymo metodų Europoje ir JAV, Schroth metodą. Efektyviai skausmą gydome pažangiu Mulligan‘o metodu, o nugaros, juosmens dubens srities, kaklo, pečių, kojų sąnarių skausmus padedame įveikti Norvegijoje sukurta Redcord virvių ir diržų sistema, taikant Neurac metodiką.

Atsiliepimai
Paula Poderytė

Baseiną pradėjome lankyti nuo pačių mažiausių dienų, aplankius porą vietų Vilniuje pasirinkome be konkurencijos Gemmą! Puikios trenerės, šilta atmosfera, visada ypatinga švara, erdvi persirengimo zona, vaikams draugiška pirtelė susišildyti po dušo ir puiki poilsio zona. Šiuo metu jau esame vaikų plukdymo grupėje, laukiame broliuko ir toliau ši vieta yra geriausias pasirinkimas bet kuriuo vaiko augimo laikotarpiu. Sulaukus šeimos pagausėjimo žadame lankyti privačias pamokėles su dviem vaikučiais. Nuoširdžiai mūsų visa šeima labai rekomenduojame Gemma!

5.0

Petras Andrašiūnas

Padidintas fizinis krūvis, įtemptas gyvenimo ritmas, stresas darbe, per ilgas sėdėjimas kelionių metu, neteisingai atliekami judesiai treniruotėse ir monotoniški judesiai iš manęs padarė kreivą-šleivą ir skausmais besiskundžiantį nusilpusį sportininką. Gemmos specialistai greitai identifikavo problemines kūno vietas, skausmo priežastis. Labai kruopštus fizinis darbas su kineziterapeuto priežiūra ir pagalba leido pakankamai greitai sustiprinti silpnus raumenis, skirtingi pratimai padėjo išvengti monotonijos. Papildomai pasikartojome tempimo pratimus, parinkome svarbiausius, kurie šiuo metu man buvo būtiniausi. Be pratimų dar buvo kankinimas masažais – Gemmos darbuotojai dalijasi informacija, todėl tiksliai žino, kurias vietas labiau spausti. Nebuvo malonu, nebuvo lengva, skaudėjo. Tačiau reikalui esant, tikrai kartočiau, nes tik išėjus iš komforto zonos galimas tobulėjimas. Gemma rekomenduoju ir jums.

5.0

Eglė Rudytė – Veličkienė

Paslaugomis esu labai patenkinta. Ypatingai darbuotojų bendravimu. Iškart atėjus, visi pasitinka su šypsenomis, be to labai svarbu, kad žmonės kontaktuoja tarpusavyje, perduodami vieni kitiems informaciją apie pacientą. Tada jautiesi ramiau ir patikimiau. Ir, aišku, svarbiausias dalykas – žmonių profesionalumas – kur lankiausi, man visi paliko labai gerą įspūdį, kaip tikrai aukšto lygio specialistai.

5.0

Eglė Tankevičienė

Sveikatinimo paslaugomis Gemma centre naudojamės jau trečius metus ir esame labai patenkinti tiek aptarnaujančio personalo paslaugumu, tiek suteikiamų paslaugų kokybe ir tuo, kad dukra, lankanti baseiną, namo grįžta laaabai laiminga!

5.0

Visi atsiliepimai

Kviečiame pasivaikščioti po mūsų centrą

Virtualus turas leis nepakilus nuo kėdės apžiūrėti slaugos, reabilitacijos ir sveikatingumo erdves bei siūlomus apgyvendinimo sprendimus.

Mumis pasitiki:
Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika