I-IV 9:00-19:00, V 9:00-18:00

+370 663 00 000

Prasidėjo „Gemma” Vievio namų statybos

2022 11 10

Metų pabaigai – naujos pradžios! Šį ketvirtadienį kartu su svečiais iš Elektrėnų savivaldybės, Vievio klebonu bei UAB „Naresta” atstovais įkasėme simbolinę laiko kapsulę ateities kartoms, kuri simbolizuoja statybų pradžia Vievyje.

Numatoma įrengti daugiau kaip 160 vietų (vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose) ilgalaikės priežiūros paslaugas norientiems gauti svečiams. Greta veiks sveikatingumo, fizinės reabilitacijos ir masažo erdvės, restoranas, skaitykla, grožio salonas, poilsio erdvės bei maldos kambarys. Lauke taip pat ketinama pasiūlyti įvairių veiklų: terasų stalo žaidimams, poilsiui, aktyvesniems senjorams – šiltnamį, pakeltas lysves daržininkystei, sodą su vaismedžiais ir vaiskrūmiais, plačius pasivaikščiojimo takus, specialią sporto aikštelę.
Pastato architektams buvo keliamas uždavinys, kad svečiams būtų patogiai prieinamos sveikatos priežiūros paslaugos, būtų sudarytos galimybės skatinti bendravimą ir laisvalaikį bendrose erdvėse. Vidinės pastato erdvės bus suskirstytas į zonas pagal svečių poreikius bei jų sveikatos būklę.

Naujuosius „Gemma” Vievio namus projektavo įmonė „2L architektai“, generalinis rangovas bendrovė „Naresta“, planuojama pirmuosiuos svečius priimti jau kitų metų pabaigoje.

Dalintis:

Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika