Reabilitacija +370 663 00 000

Veido ir žandikaulio kineziterapija

NAUJIENA! Veido ir žandikaulio kineziterapija

Dažnai skaudą galvą, kartojasi sinusitai, ausų skausmai, atsirado traškėjimas, kiti nemalonūs simptomai veido ir galvos srityse? Medicinos specialistai įsitikinę - veido ir žandikaulio kineziterapija gali būti alternatyva tabletėms. 

Žandikaulio ir veido kineziterapija taikoma ir tokiais atvejais, kai jaučiami traškesiai, diskomfortas ar skausmas kramtant, žiovaujant, taip pat jei po nakties miego jaučiama įtampa ar skausmas žandikaulių, smilkinių srityse arba esant netaisyklingam sąkandžiui, kenčiant nuo griežimo dantimis (bruksizmo). 

Pečių juostos, kaklo raumenų įtampa​ yra tiesiogiai susijusi su skausmo atsiradimu galvos srityje. Įtampa šiuose raumenyse gali sukelti iš pažiūros visiškai nesusijusius su raumenimis simptomus, t. y. akių sausumą ar ašarojimą, ūžesį, spengimą ausyse, galvos svaigimą, „sniegelį“ vaizde, migreninio pobūžio skausmus, galvos įtampos tipo skausmus ir panašiai. Tokiems simptomams daug įtakos turi ​trigeriniai taškai – ​​tai užspazmavusios raumens sritys, kurios neatsipalaiduoja būdamos ramybės būsenos. Tai tarsi pastovus mėšlungis, tačiau apėmęs ne visą raumenį, o atskirus raumeninių skaidulų pluoštelius.

Procedūros metu yra atliekama viena efektyviausių trigerinių taškų šalinimo technikų  išeminė kompresija. Specialistas, čiuopdamas raumenis, jaučia jų struktūros (tonuso, įtemptumo, elastingumo) pakitimus – taip randa trigerinius taškus ir, juos spausdamas, sutrikdo kraujotaką į užspazmavusį raumeninių skaidulų pluoštą. Tokiu būdu trigeriniai taškai yra atpalaiduojami ir skausmai mąžta. Kineziterapeutas gali rekomenduoti spazmuojančius raumenis atpalaiduoti, pašalinti spazmus, o nefunkcionuojančius, per silpnus raumenis – stiprinti.

Kineziterapeuto procedūros kaina reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA Vilniuje - 39 €. 
Svarbu: kineziterapeuto konsultacijai gydytojo siuntimas nebūtinas.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje