Vandens masažas

Povandeninis masažas – tai gydymo metodas, kai pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas stipria vandens srove. Procedūra gerina kraujotaką ir limfotaką, audinių mitybą, atpalaiduoja raumenis, nuskausmina. Povandenininių srovių masažas rekomenduojamas sergantiems kaulų ir sąnarių, neurologinėmis ligomis, stuburo osteochondroze, virškinimo bei medžiagų apykaitos susirgimams, taip pat rekomenduojamas turintiems viršsvorio, celiulito profilaktikai. Povandeninis masažas gerina medžiagų apykaitą, kraujotaką, grūdina, stiprina raumenis.


Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma“ atliekamo povandeninio masažo kaina:

                1 kartas / € 27

               10 kartų / € 243

Masažo trukmė 30 min. 

Perlinės vonios – tai mineralinės vonios, prisotintos oro burbuliukais. Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo į vandenį pučiamas oras, kuris vonios aplinkoje padidina įsotinimą deguonimi. Oro burbuliukai švelniai masažuoja kūną, veikia raminančiai, pagerina nuotaiką, miegą, mažina dirglumą, didina organizmo reaktyvumą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą.

Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma“ atliekamos perlinės vonios procedūros kaina:

               1 kartas / € 17

               10 kartų / € 153

Procedūros trukmė 30 min. 


Registracija pas gydytoją

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje