Reabilitacija +370 5 219 5905

Sveikata – ne tabletėje

2017-04-10

Egzistuoja tūkstantis ligų, bet sveikata tėra viena. Geros sveikatos ir savijautos pamatai – fizinis aktyvumas ir subalansuota mityba.

Reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ specialistai pasiruošę padėti jums įgyvendinti fizinio sveikatingumo planą ir išlaikyti gerą savijautą.

FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJO (reabilitologo) KONSULTACIJA iki balandžio 24 dienos – 20 Eur.

REGISTRUOKITĖS ČIA arba skambinkite telefonu: +370 (5) 219 5905

Mankštinimosi nauda puikiai žinoma. Ji gerina širdies veiklą, virškinimą, stiprina kaulus ir atitolina osteoporozę, lengvina ir padeda atsikratyti nuotaikos kaitos bei depresijos, mažina diabeto, kraujagyslių ligų tikimybę. Fizinė veikla gerina miegą, sąnarių veiklą. Fizinis aktyvumas kovoja su stresu ir įtampa, t. y. mažina streso hormono kortizolio kiekį. Reguliariai atliekami pratimai gerina atmintį ir gebėjimą susikaupti. Įvairių šalių tyrimai parodė, kad fizinė veikla labai sumažina senatvinių ligų riziką. Pasirūpinkite savo sveikata jau šiandien.

Atminkite, sveikatingumas yra ne tik tikslas, bet ir gyvenimo būdas. Tikėtina, kad gyvenant sveikai ir bėgant metams sukauptų sveikatos resursų pakaks gyventi be ligų.

Mūsų gydytojai įsitikinę, kad kiekvieno paciento simptomai yra daugybės fizinių ir psichologinių priežasčių sąveikos pasekmė. Plačiau apie natūralius organizmo sveikatos resursus skaitykite čia.   O kaip nepasiklysti informacijos ir patarimų gausoje apie sveikatingumą skaitykite čia.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje