Reabilitacija +370 5 219 5905

Slauga

Nors gražiai senatvei užtikrinti nėra vieningos formulės ar vieno patarimo, privataus slaugos centro Vilniuje „Gemma" specialistai kasdien rūpinasi, kad jūsų artimiausių žmonių gyvenimas užklupus sunkiai ligai būtų visavertis. Jau daugiau nei dešimt metų darbuotojų motyvaciją palaikome nuolat tobulėdami, būdami atviri ir bendradarbiaujantys bei siekdami užbrėžtų tikslų. 

Mūsų dėmesio centre yra ne liga ar senatvė, bet žmogus.

„Gemma" tai vienintelis rytų Lietuvoje esantis privatus reabilitacijos ir slaugos centras. „Gemma" teikia trumpalaikės, ilgalaikės ir bendrosios slaugos paslaugas. Klientai centre gali būti apgyvendinami įvairiems laikotarpiams.

Reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma" sudarytos visos sąlygos sunkiai sergantiems ir pagyvenusiems žmonėms. Čia dirbantys kvalifikuoti specialistai kasdien stengiasi ir rūpinasi, kad Jūsų artimiausių žmonių slauga būtų visavertė.

Privačiame centre „Gemma" laukiami įvairaus amžiaus ir būklių pacientai iš visos Lietuvos ir užsienio. Centre teikiamos ir palaikomojo gydymo paslaugos.

Slaugos paslaugų išskirtinumai:

  • gera lokacija mieste, 
viešbučio tipo palatos;
  • rūpestingi, motyvuoti darbuotojai;
  • aukščiausios kvalifikacijos specialistai
;
  • galimybė naudotis visomis centre teikiamomis sveikatinimosi paslaugomis.

Rūpindamiesi pacientais ir atsižvelgdami į individualią pagyvenusio žmogaus būklę, slaugos namuose „Gemma", skiriame reabilitacijos procedūras, bendrasias slaugos paslaugas bei nustatome jų intensyvumą. Slaugos centre „Gemma" pacientams atliekamos šios reabilitacijos procedūros: kineziterapija, masažai, fizioterapija, ergoterapija, užimtumo, kvapų bei kitos terapijos. Pacientams centre siūloma bendroji slauga, taip pat gali būti teikiamos šios gydytojų konsultacijos: neurologo, psichoterapeuto, traumatologo, psichologo. Paciento artimieji centre turi galimybę gauti psichologo konsultaciją.

Reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma" vyksta koncertai, spektakliai, stalo žaidimai ir rankdarbių kūrimas pagal poreikį. Pagal paciento galimybes ir poreikius skatinamas judėjimas gryname ore.

Daugiau informacijos apie kainas ir galimybes apsigyventi slaugos centre tel. +370 663 00000, el. paštu: slauga@gemma.lt

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje