Reabilitacija +370 663 00 000

Senyvų žmonių slauga - Žinių Radijo laida

2017-06-14

Senyvų žmonių ligos ir priežiūra - jautri ir opi tema. "Gemma" Klientų aptarnavimo ir socialinio darbo vadovė Rūta Petraškaitė "Žinių radijo" laidoje "Dienos klausimas" kartu su žurnalistu Aurimu Peredniu diskutuoja apie sunkių ligonių slaugą, problemas ir aktualijas.

ŽINIŲ RADIJO LAIDA >> KVIEČIAME PASIKLAUSYTI << 

Nors gražiai senatvei užtikrinti nėra vieningos formulės ar vieno patarimo, privataus slaugos ir globos centro Vilniuje „Gemma" specialistai kasdien stengiasi, kad jūsų artimiausių pagyvenusių žmonių senatvė būtų visavertė.

Atsižvelgiant į pagyvenusio, seno žmogaus būklę, slaugos ir globos namuose „Gemma" skiriamos individualios reabilitacijos procedūros, bendrosios slaugos paslaugos bei nustatomas jų intensyvumas. Globos ir slaugos namuose „Gemma" pacientams atliekamos šios reabilitacijos procedūros: kineziterapija, masažai, fizioterapija, ergoterapija, užimtumo, kvapų bei kitos terapijos. Pacientams centre siūloma bendroji slauga, taip pat gali būti teikiamos šios gydytojų konsultacijos: neurologo, psichoterapeuto, traumatologo, psichologo. Paciento artimieji centre turi galimybę gauti psichologo konsultaciją.

Slaugos ir globos paslaugų išskirtinumai:

  • gera lokacija mieste, 
viešbučio tipo palatos;
  • aukščiausios kvalifikacijos specialistai
;
  • galimybė naudotis visomis centre teikiamomis sveikatinimosi paslaugomis.

Vyksta aktyvi kultūrinė veikla. Veikia koplytėlė, reguliariai laikomos Šv. Mišios, minimos religinės šventės, vyksta koncertai, spektakliai, stalo žaidimai ir rankdarbių kūrimas. Skatinamas senų žmonių judėjimas gryname ore.

Daugiau informacijos apie kainas ir galimybes apsigyventi centre tel. +370 663 00000, el. paštu: slauga@gemma.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje