„Sveika nugara“ kineziterapijos programa„Sveika nugara" – tai specializuota stuburo ir nugaros treniruotė, kurios metu didžiausias dėmesys yra skiriamas nugaros raumenų disbalanso mažinimui, siekiant lavinti taisyklingą laikyseną ir mažinti nugaros skausmus.

Užsiėmimų metu atliekami pratimai stiprina tiek giliųjų, tiek paviršinių raumenų jėgą ir ištvermę, akcentuojamas liemens judesių valdymas. Stuburo stabilumui skiriami stuburo stabilizavimo pratimai, kurie stiprina aplink stuburą esančius raumenis ir pagerina bendrą organizmo būklę, tinka laikysenos korekcijai. Pratimai atliekami saugiai, mažose grupėse su ypatinga kineziterapeuto priežiūra. Užsiėmimo metu atliekami juosmeninio korseto stabilizacijos pratimai, stiprinantys giliuosius ir paviršinius kūno raumenis. Giliųjų raumenų pagrindinė funkcija yra išlaikyti kūno centrą neutralioje padėtyje, taip išvengiant apatinės ar viršutinės nugaros skausmų ir siekiant turėti sveiką laikyseną. Ši treniruotė yra tinkama jeigu jaučiamas skausmas tiek apatinėje, tiek viršutinėje nugaros dalyje, skundžiantis įtampos zonomis, turintiems netaisyklingą laikyseną bei žmonėms, dirbantiems sėdimą arba stovimą darbą. Tai viena saugiausių treniruočių, nes pratimai yra taikomi ir reabilitacijai po traumų.

Sveikos nugaros mokoma taisyklingo pratimų atlikimo, padėčių keitimo bei darbo ergonomikos. Sveikatingumo mankšta yra tinkama, jaučiant nugaros ar sąnarių skausmus ir siekiant sustiprinti visą organizmą. 

Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma“ vykstančių „Sveikos nugaros" kineziterapinių užsiėmimų kaina:             

  1 kartas / € 19

  10 kartų / € 171

Trukmė - 45 min.

 


Registracija pas gydytoją

Darbuotojai teikiantys šią paslaugą:

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje