Reabilitacija +370 5 219 5905

Kūno balanso treniruotėKūno balanso treniruotės metu atliekami įvairūs funkciniai pratimai naudojant savo kūno svorį bei nestabilius paviršius, platformas, įvairaus dydžio kamuolius. Kūno balanso treniruotėse į darbą įtraukiamas visas kūnas.

Kūno balanso treniruotė – tai visą kūno raumenyną lavinantys pratimai, kurių metu ypatingas dėmesys skiriamas dažniausioms probleminėms raumenų grupėms: pečių juostai, sėdmenims ir juosmeninei daliai. Treniruotės metu siekiama stiprinti nusilpusias raumenų grupes  bei atpalaiduoti ir subalansuoti įtemptas raumenų grupes. Pratimai atliekami naudojant įvairias priemones: gimnastikos kamuolius, svarelius, nestabilias plokštumas. 

Treniruotė yra puiki priemonė gerinanti koordinaciją, lavinanti raumenų ištvermę ir tarpraumeninę koordinaciją. Užsiėmimo metu lavinamas judėjimas, o ne atskiri raumenys, siekiama judesių kokybės, o ne kiekybės, ir dailinamos kūno formos. Tokių pratimų metu yra lavinama bendra kūno pusiausvyra, stiprinami gilieji kūno raumenys, kurie stabilizuoja stuburą. Kūno balanso treniruotės metu intensyvumas yra palaipsniui didinamas. Nauda akivaizdi - ugdoma bendroji kūno jėga, raumenų ištvermė, pusiausvyra ir koordinacija.

Rekomenduojama sėdimą darbą dirbantiems asmenims.

Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA vykstančių grupinių kūno balanso treniruočių kaina:

  1 kartas / € 14

  10 kartų / € 126

Trukmė - 45 min.


Darbuotojai teikiantys šią paslaugą:

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje