Reabilitacija +370 663 00 000

Krioterapija

Krioterapija - tai gydymas ypač žema temperatūra, kitaip tarant, gydymas šalčiu. Gydymo metu naudojant medicinines CO2 dujas (-78 laipsniai). Krioterapijos procedūros metu pro specialų vamzdelį išpurškiami -78o C CO2 mikrokristalai. Ore jie iš karto virsta garais ir oda bei poodis per labai trumpą laiką (30 sekundžių) atšaldomi iki 2 – 5o C temperatūros.

Atliekant krioterapiją ir žeminant audinių temperatūrą, lėtėja medžiagų ir energijos apykaita, mažėja uždegimas, silpsta skausmas ir spazmai. Gydant šalčiu slopinamas aštrus ir lėtinis skausmas. Šaltis sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, po kurio seka refleksinis jų išsiplėtimas. Atšaldytoje vietoje sulėtėja metabolizmas ir fermentų veikla, sumažėja deguonies naudojimas. Šaltis mažina kūno raumenų skaidulų juntamųjų verpsčių aktyvumą ir nervinių impulsų greitį, todėl mažina spazmus ir apsauginį raumenų įsitempimą.

Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA atliekamų krioterapijos procedūrų trukmė: 10 min.

Krioterapijos procedūrų kaina: 

1 kartas / € 15

10 kartų / € 135


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje