Reabilitacija +370 663 00 000

Reabilitacija

Reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA Vilniuje teikiame visas reabilitacijos paslaugas, esame vienas didžiausių reabilitacijos centrų Lietuvoje. Čia dirba kvalifikuoti, įvairių sričių medikai specialistai, kurių pagrindinis tikslas - padėti pacientui grįžti į pilnavertį ir kokybišką gyvenimą. Centre dirbantys specialistai teikia pagalbą ortopedinių, traumatologinių, neurologinių problemų turintiems pacientams, sudarytos sąlygos teikti reabilitacijos paslaugas ir neįgaliesiems.

 

Reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA teikiamos šios paslaugos:

-       Kineziterapija – tai gydymas judesiu ir fiziniais veiksmais. Kineziterapijos pratimai atliekami su kamuoliais, lazdomis, gumomis, įvairiais sportiniais prietaisais, kurie treniruotę padaro efektyvią. Sudaromos programos ir vaikų bei kūdikių kineziterapijai. 

-     Fizioterapija – neatsiejama reabilitacijos priemonė, kuri yra taikoma po sunkių ligų arba sveikatingumo tikslais. Fizioterapinės procedūros GEMMA centre atliekamos šiuolaikiniais aparatais ir įranga.

-       Masažai – Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA dirba patyrę ir kvalifikuoti masažo specialistai, atliekantys įvairias masažo paslaugas. Masažo nauda akivaizdi: padeda sumažinti įtampą, nuovargį, atpalaiduoja raumenis, didina sąnarių paslankumą ir pakelia nuotaiką. Specialistų atliekamas masažas padeda malšinti skausmus, gerina kraujotaką ir audinių aprūpinimą deguonimi.

-       Suaugusiųjų ergoterapija – pacientų prarastų galimybių atstatymas ir palaikymas tikslinga veikla. Tai prarastų įgūdžių ir veiklos mokymasis. Vaikų ergoterapija - tai sensorinių ir pažintinių funkcijų lavinimo paslauga skirta vaikams, turintiems raidos, suvokimo, dėmesio koncentracijos sutrikimų.

-       Vaikų reabilitacija – pagalba vaikui ir šeimai, auginančiai sutrikusios fizinės ir psichinės raidos vaiką arba su rizikos faktoriais raidos sutrikimui atsirasti. Vaikų reabilitacija apima ankstyvą vaikų fizinių ir raidos sutrikimų gydymą bei reabilitaciją. Plati ir klientų puikiai vertinama įvairių procedūrų programa nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams. Specialiai pritaikytame baseine vykstantys grupiniai ir individualūs užsiėmimai padeda stiprinti sveikatą, koreguoja pagal poreikį sutrikimus, užtikrina puikią emocinę savijautą.

-    Sveikatinimo programos – reabilitacijos centro GEMMA kineziterapeutai yra parengę specializuotas grupines programas, kurios skirtos stiprinti sveikatą, lavinti kūno raumenų sistemas. Užsiėmimai vyksta salėje ir baseine taikant naujausius metodus, naudojant įvairias priemones. Grupinių užsiėmimų metu kineziterapeutas stebi kiekvieną dalyvį individualiai, koreguoja ir pritaiko krūvio intensyvumą. Itin veiksmingos programos kūdikiams, nėščiosioms, vaikams. Užsiėmimų metu mamos ne tik mankštinasi, bet ir gauna kineziterapeutės patarimų vaiko fizinės raidos klausimais.

Gydytojai ir aukšto profesinio meistriškumo reabilitacijos specialistai pasitelkia naujausius metodus, specialią modernią įrangą, taip pasiekiami įspūdingi rezultatai. Daugelyje sričių esame pirmieji. Skoliozės gydymui pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti vieną efektyviausių skoliozės gydymo metodų Europoje ir JAV Schroth metodą. Efektyviai skausmą gydome pažangiu Mulligan‘o metodu, o nugaros, juosmens dubens srities, kaklo, pečių, kojų sąnarių skausmus padedame įveikti Norvegijoje sukurta Redcord virvių ir diržų sistema, taikant Neurac metodiką.

Tinkamas paslaugas reabilitacijos ir slaugos centre ras tiek pacientai po ilgo traumų ar kitų susirgimų gydymo, tiek sėdimą darbą dirbantieji, kuriems svarbi ligų prevencija ir bendras sveikatos stiprinimas.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje