Reabilitacija +370 5 219 5905

Pacientų lankymo taisyklės

2020-10-05

UAB „GEMMA SVEIKATOS CENTRAS“ PACIENTŲ LANKYMO  TAISYKLĖS

 

Mieli pacientų artimieji, mums svarbu užtikrinti pacientų ir personalo saugumą. Remiantis SAM rekomendacijomis bei mūsų įgyta gerąja praktika nustatomos šios pacientų lankymo taisyklės. Labai kviečiame susipažinti ir jų laikytis. O mes pasirengę jums padėti atsakyti į visus kylančius klausimus.

 1. UAB „Gemma sveikatos centras‘“ slaugos skyriuje leidžiama lankytipacientus tik iš anksto užsiregistravus dėl lankymo tel. 8 5 2195905. Registracijos metu privaloma pateikti tokius asmens duomenis: paciento vardas, pavardė, palatos numeris; lankančiojo vardas, pavardė, gimimo data, gyvenamasis adresas ir telefono numeris. Asmenys, atsisakantys pateikti nurodytus duomenis, į „Gemma“ sveikatos centrą negali būti įleidžiami.
 2. Pacientų lankymo valandos: I-V  nuo 8.00 iki 18.00 val.
 3. Pacientą leidžiama lankyti 1-2 kartus per savaitę. Terminalinės būklės pacientų lankymas derinamas su gydančiuoju gydytoju.
 4. Lankymo metu leidžiamas tik vienas lankytojas.  
 5. Lankymas leidžiamas tik šeimos nariams ir/arba paciento artimam žmogui, kuris pasirašo paslaugų teikimo sutartį ir/arba lankytojams, kurių lankymui pritaria šeimos nariai ir/ar pats pacientas.
 6. Lankymo trukmė – iki 15 min.
 7. Lankytojaiprivalomo dėvėti vienkartines veido kaukes, antbačius, dezinfekuoti rankas, dėvėti vienkartines pirštines, lauko drabužius palikti rūbinėje. Rekomenduojame dėvėti vienkartinį chalatą.
 8. Lankymo metu visame GEMMA pastate, o ypač paciento palatoje, griežtai draudžiama nusiimti vienkartinę veido kaukę. Veido kaukė visuomet turi dengti burną ir nosį. Lankymo metu draudžiama vaikščioti po skyrių, eiti į bendras patalpas.
 9. Ligoninėje nerekomenduojama lankytis vaikams ir rizikos grupės asmenims, vyresniems nei 60 m. amžiaus ir (ar) sergantiems lėtinėmis ligomis.
 10. Draudžiama lankyti pacientus asmenims, turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.). Draudžiama lankyti pacientus asmenims, esantiems saviizoliacijoje, arba asmenims, kurie buvo išvykę iš šalies ir nuo išvykimo nepraėjo 14 kalendorinių dienų.
 11. Lankymo metu rekomenduojama išlaikyti ne mažesnį kaip 1 metro atstumą iki lankomo asmens ir ne mažiau kaip 2 metrus iki kitų pacientų.

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu arba el. paštu:

Klientų aptarnavimo vadovė

Valė Raudonė

+370 686 22 037

vale.raudone@gemma.lt

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje