Karantinas baigėsi, tačiau atsakomybė išlieka

2020-06-17

Mieli klientai,

reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ komanda dėkoja jums už supratingumą ir bendradarbiavimą COVID-19 pandemijos ir karantino metu. Mūsų visų atsakingumas padėjo išvengti infekcijos tiek tarp reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma“ pacientų, tiek tarp pačių darbuotojų.

Oficialiai karantinas baigėsi birželio 17 d., tačiau mūsų atsakomybė už pacientų ir darbuotojų sveikatą – išlieka.

Vadovaudamiesi valstybės sveikatos institucijų rekomendacijomis, nusprendėme ir toliau išlaikyti maksimaliai saugią aplinką.

Iš anksto užsirašius ir laikantis sugriežtintų higienos sąlygų, nuo birželio 17 d., darbo dienomis nuo 9 val. iki 17 val. jau galima lankyti „Gemma“ centre esančius pacientus.

Lankymo taisyklės:

  • Lankytojai iš anksto registruojami vizitui telefonu +370 5 219 5905
  • Lankyti galima 1 kartą per savaitę
  • Vienu metu palatoje gali būti vienas lankytojas. Lankymo trukmė – iki 30 min.
  • Reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma“ privaloma dėvėti kaukes, antbačius, dezinfekuoti rankas. Stacionare rekomenduojama dėvėti vienkartinį chalatą. Slaugytojų poste būtina pasimatuoti temperatūrą.
  • Jei slaugomas pacientas vaikšto ar naudojasi pagalbinėmis judėjimo priemonėmis, raginame su pacientais bendrauti lauke ar „Gemma“ terasoje.
  • Artimieji gali būti tik paciento palatoje. Vaikščioti po skyrių – griežtai draudžiama. 
  • Lankytojams griežtai draudžiama atnešti greitai gendančių maisto produktų. Rekomenduojame, kad atneštas maistas būtų tokiose pakuotėse, kurias būtų galima dezinfekuoti.

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu arba el. paštu:

Klientų aptarnavimo vadovė

Valė Raudonė

+370 686 22 037

vale.raudone@gemma.lt

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje