Reabilitacija +370 663 00 000

Limfodrenažas

Limfodrenažinė kompresinė terapija - atgaiva jūsų pavargusioms kojoms!

Jaučiate kojų nuovargį po sunkios darbo dienos? Išbandykite limfodrenažinę kompresinę terapiją. Procedūros metu ant kojų užmaunamos specialios limfodrenažinės kojinės. Aparatas pripučia kompresinėse kojinėse esančias oro kameras ir pasiekus reikiamą slėgį, oras palaipsniui yra išleidžiamas, vėliau kameros vėl pripučiamos.

Gerai veikianti limfos sistema - geros savijautos garantas. Limfa – tai organizmo skystis, cirkuliuojantis limfinėje sistemoje ir audiniuose, pagrindinis jos tokslas - valyti nuodingas medžiagas iš mūsų organizmo. Limfa ne tik artima kraujo plazmai, nes iš jos formuojasi, bet ir labai svarbi bendrai žmogaus sveikaitai. 

Limfodrenažinis masažas būtinas ne tik grožiui bet ir sveikatai. Limfodrenažinis masažas kompresiniu aparatu „Pulstar S2" - tai maloni beskausmė procedūra, imituojanti pulsuojantį masažą ir efektyviai gerinanti limfos tekėjimą. Aparatas oro slėgio pagalba ritmiškai masažuoja kojas ar rankas. Limfodrenažinio masažo nauda - iš organizmo  pašalindami susikaupę skysčiai, šlakai bei toksinai. Masažas taikomas galūnių kraujotakai gerinti, svoriui mažinti, celiulitui gydyti, venų nepakankamumui, varikozėms gydyti. 

Procedūros trukmė 20-30 min.

Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre GEMMA limfodrenažinio masažo „Pulstar S2“ aparatu kaina:

               1 kartas / € 15

               10 kartų / € 135

Trukmė - 20 min.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje