Reabilitacija +370 663 00 000

Teritorinės Ligonių Kasos (TLK) kompensuojamos paslaugos

Vadovaujantis GEMMA sveikatos centro sutartimis su teritorinėmis ligonių kasomis, centre yra teikiamos PSDF lėšomis kompensuojamos paslaugos. Jų kaina apmokama  PSDF biudžeto lėšomis pagal konkrečios ligonių kasos nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paslaugos (suaugusiems, vaikams).

Ambulatorinės reabilitacijos I paslaugos - endokrininės ligos (suaugusiųjų), virškinimo sistemos ligos (suaugusiųjų), inkstų ligos (suaugusiųjų), judamojo-atramos aparato pažeidimai (suaugusiųjų), šias paslaugas teikia fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai.

Ambulatorinės reabilitacijos II paslaugos: endokrininės ligos (suaugusiųjų), virškinimo sistemos ligos (suaugusiųjų), inkstų ligos (suaugusiųjų), judamojo-atramos aparato pažeidimai (suaugusiųjų ir vaikų), ginekologinės ligos (suaugusiųjų), nervų sistemos ligos (suaugusiųjų ir vaikų). 

Stacionarinės reabilitacijos II paslaugos: inkstų ligos (suaugusiųjų), ginekologinės ligos (suaugusiųjų) - GEMMA centras yra pasirašęs sutartis su Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos teritorinėmis ligonių kasomis. Slaugos ir palaikomojo gydymo, Onkologinių ligonių slaugos ir palaikomojo gydymo I, onkologinių ligonių slaugos ir palaikomojo gydymo II, negalinčių savęs apsitarnauti ligonių palaikomojo ilgalaikio gydymo - GEMMA centras yra pasirašęs sutartį su Vilniaus teritorinėmis ligonių kasomis.

Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos apima gydymo, slaugos, kitas minimalias sveikatos būklės palaikymo paslaugas / priemones bet kurio amžiaus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems ir kitiems pacientams, kai yra aiški ligos diagnozė ir nereikalingas aktyvus gydymas bei kontraindikuotina medicininė reabilitacija. Pacientai į ASPĮ hospitalizuojami, kai nustatyta galutinė diagnozė ir nereikia tirti papildomai.

Asmenų draudimą privalomuoju sveikatos draudimu bei PSDF biudžeto lėšomis kompensuojamų paslaugų teikimo tvarką reglamentuoja 1996 m. gegužės 21 d. priimtas Lietuvos Respublikos Sveikatos draudimo įstatymas Nr. I-1343.

https://www.vilniaustlk.lt/index.php?id=394&iid=334

https://www.vilniaustlk.lt/index.php?id=389&iid=357

http://www.vlk.lt/veikla/veiklos-sritys/sveikatos-prieziuros-paslaugos/slaugos-paslaugos/

Papildoma naudinga informacija apie TLK kompensacijas

Valstybės laiduojamų (nemokamų) asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo LNSS įstaigose tvarka

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje