Reabilitacija +370 5 219 5905

Laikysenos diagnostika ir korekcija

 

Netaisyklinga laikysena gali turėti pasekmių vaiko raidai ir pabloginti suaugusio žmogaus gyvenimo kokybę. Medikai tvirtina, kad ydinga laikysena žaloja augantį organizmą. Specialistai įsitikinę - ankstyva diagnostika ir laikysenos formavimosi metu laiku pritaikytos mankštos padės išvengti ateities sveikatos problemų.

Suaugusieji - ne išimtis. Dėl nuolatinio sėdėjimo, menko fizinio aktyvumo, netaisyklingos laikysenos suaugusieji taip pat kenčia nugaros, sprando, juosmens skausmus, o tai ypatingai kenkia gyvenimo kokybei.

Kviečiame apsilankyti reabilitacijos ir slaugos centre Gemma" ir įvertinti vaikų ir suaugusių laikysenas bei gauti profesionalų patarimus kaip išvengti nugaros skausmų ir stuburo ligų.

Kineziterapeuto konsultacija 2020 m. vasaros metu - 19 Eur.

Gydytojų konsultacijoms reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma” galite registruotis telefonu +370 (5) 219 5905 arba internetu info@gemma.lt.


Registracija pas gydytoją

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje