Janina Kututienė - geriausia pirmojo ketvirčio darbuotoja

2018-05-10

2018 m. I-ojo ketvirčio "Gemma" geriausia darbuotoja buvo pripažinta Bendrosios praktikos slaugytoja - Janina Kututienė.

Tikrosios žmogaus vertybės gyvena širdyje, atsispindi akyse ir pasireiškia poelgiuose. "Darbuotoja, kolegė - joje dažnai pastebime kuklumą, rodantį didelę vidinę žmogaus kultūrą, inteligentiškumą, talentą ir, žinoma, pagarbą kitiems. Tokia štai yra mūsų Janina, kurią mes labai gerbiame ir ja didžiuojamės. Ačiū, Janina, už tai, kad padedate mūsų pacientams jaustis geriau, kad dirbate su mumis, ir kad Jumyse telpa tiek daug gerumo, kuris ir be vaistų stiprina savijautą", - sveikino kolegę "Gemma" kolektyvas. 

Ketvirčio geriausio darbuotojo rinkimų tikslas yra įvertinti tą darbuotoją, kuris darbą atliko ypatingai gerai: darbuotojas savo profesiniu elgesiu įkvepiantis ir išskirtiniu būdu demonstruojantis profesionalumą, etiką, kolegiškumą ir empatiją pacientams bei klientams.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje