Reabilitacija +370 663 00 000

Mokamų paslaugų teikimo tvarka ir sąlygos

GEMMA centre teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos, apmokamos Teritorinės ligonių kasos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų, arba paties paciento lėšų arba draudimo bendrovės, su kuria pacientas ar kitas asmuo sudarė atitinkamą draudimo sutartį, lėšų.

1. Mokamoms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms, teikiamoms GEMMA centre priskiriamos tos paslaugos, kurių išlaidos nekompensuojamos iš:
a. Valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų;
b. PSDF biudžeto lėšų;
c. Kitų sveikatos fondų bei lėšų, skirtų sveikatos programoms finansuoti.
2. Už sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas GEMMA centre pacientas apmoka kai:
a. Kreipėsi dėl paslaugų, nekompensuojamų iš valstybinių biudžetų ar fondų;
b. Pacientas yra neapdraustas privalomuoju sveikatos draudimu;
c. Pacientas, neturėdamas pirminės sveikatos priežiūros gydytojo ar specialisto siuntimo (arba jei siuntimas neatitinka nustatytų reikalavimų), kreipėsi dėl planinių sveikatos priežiūros paslaugų suteikimo;
d. Kreipėsi dėl planinių sveikatos priežiūros paslaugų suteikimo su Lietuvos nacionalinei sveikatos sistemai nepriklausančių įstaigų gydytojų siuntimu;
e. Jei pacientas nori gauti planinę paslaugą greičiau nei Jam skirtu laiku;
f. Pacientas, savo iniciatyva, leidus gydančiam gydytojui, pasirenka brangiau kainuojančias asmens sveikatos priežiūros paslaugas. 
g. Jei ASPĮ yra sunaudojusi lėšas, numatytas sutartyje su TLK, ir įstaigos administracija matomoje vietoje yra paskelbusi, kad laikinai dėl lėšų trūkumo negali teikti tam tikrų planinio gydymo paslaugų, o apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu pacientas, norėdamas gauti paslaugą skubos tvarka, sutinka pats už ją sumokėti;
h. Kreipėsi dėl GEMMA sveikatos centre teikiamų nemedicininės paskirties paslaugų: kopijavimo, išrašo iš ligos istorijos, pažymos apie paciento sveikatos būklę, jam pačiam prašant, parengimo ir kt. 
3. Už mokamas paslaugas, suteiktas GEMMA centre, apmoka:
a. Patys pacientai arba jų įstatyminiai atstovai;
b. draudimo bendrovės, kiti juridiniai asmenys.

https://www.vilniaustlk.lt/index.php?id=394&iid=334

GEMMA centre už paslaugas galima atsiskaityti:

  • grynaisiais;
  • mokėjimo kortelėmis („MasterCard“, „Visa“);
  • pavedimu pagal sutartis;
  • pateikus draudimo dokumentą;

Turintiems šiuos Lietuvos ir užsienio sveikatos draudimus, galima atsiskaityti draudimo lėšomis:

Draudimo bendrovės apmokamų paslaugų sąrašą rasite savo draudimo sutartyje.

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad už sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovė neapmoka, pacientai turi atsiskaityti patys. Todėl rekomenduojame pasiteirauti savo draudimo eksperto ar Jums reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos pagal Jūsų draudimo sutartį bus apmokėtos. GEMMA centras neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.

Planuojant gydymą GEMMA centre būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės centro registratūroje ar jūsų pasirinktoje draudimo kompanijoje.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje