Reabilitacija +370 5 219 5905

Atsiliepimai

2020-06-18 Dėmesinga, gera specialistė. Atkreipė dėmesį į nusiskundimą, iš karto išsamiai patikrino, davė patarimus ir labai paprastai paaiškino ką daryti. Man patiko.
2020.5.28. Nuoširdžiai dėkojame”Gemmos” centro gydytojui Vidui Šaviniui, soc.darbuotojai Annai, visam darbščiam ir sąžiningam II ir III aukšto, registratūros darbuotojų kolektyvui už nepriekaištingą ir atsakingą darbą prižiūrint pacientę A.K. Sveikatos, stiprybės, ištvermės Jums.
2020-02-12 Sunkūs išbandymai netikėtai užgriuvo mane. Po gydymo RVU ligoninėje, patekau į Reabilitacijos ir slaugos centrą Gemma, į rūpestingo, dėmesingo ir kvalifikuoto gydytojo Vido Šavinio globą. Jo nuoširdžios kasdienės pagalbos ir visų III- iojo aukšto slaugos skyriaus slaugytojų, jų padėjėjų dėka pavyko atsigauti ir sustiprėti. Širdingai dėkoju gydytojui Vidui Šaviniui ir visam III-ojo aukšto personalui! Taip pat noriu padėkoti kineziterapeutei Aistei Venskutei ir ergoterapeutei Julijai Chatkevičiūtei - savo darbą gerai išmanančioms specialistėms. Jų parinktas ir rūpestingoje priežiūroje atliekamas atstatančių mankštos užduočių kompleksas suteikė man ne tik viltį, bet ir galimybę judėti.
2019-05-19. Nuoširdžiai dėkoju socialiniai darbuotojai Annai, priėmusiai mano mamytę į Jūsų slaugos ir reabilitacijos ligoninę. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Aleksandrui, sesutėms, slaugutėms ir visiems ten dirbantiems žmonėms, visam antro aukšto personalui. Jus esate angeliukai Žemėje, suteikę psichologinę pagalbą man ir nuostabią priežiūrą mamytei. Ačiū, kad mamytei leidote išeiti oriai ir visada buvote šalia.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje