Reabilitacija +370 663 00 000

Gyventoja Danutė: „Mane supa nuostabūs žmonės“

2016-10-11

Danutė — žemaitė, tačiau jau ketverius metus įsikūrusi Antakalnyje, „Gemma sveikatos centre“. Moteris džiaugiasi ramybės oaze mieste bei ją supančiais žmonėmis:

„Visą gyvenimą dirbau su žmonėmis ir tarp žmonių, todėl man svarbu gerai su visais sutarti. Nors čia gyvenu neseniai, jau galiu vadinti Antakalnį bei sveikatos centrą savo namais. Žolyno gatvėje buvau netgi butą įsigijusi, tačiau pablogėjus sveikatai — pardaviau.

Žinoma, sveikatos centre reikėjo apsiprasti — nauja aplinka, nauji žmonės. Bet dabar viską susitvarkiau taip, kad jausčiausi kaip namie. Gal net geriau, juk tiek žmonių manim rūpinasi. Kiekvieną dieną procedūros, užsiėmimai, per šventes — koncertai. Jaučiuosi gyvenanti pilnavertišką gyvenimą.

O ir draugų čia greitai susiradau. Draugiškai sutariame tiek su personalu, tiek su kitais gyventojais. Kai kurie net ir baigę reabilitacijos programą, sugrįžtą aplankyti. Štai per gimtadienį, viena draugė atnešė net 100 kibinų. Sunku net patikėti, kiek daug puikių žmonių supa mane.“

Šaltinis: „Kalba Antakalnis"

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje