Reabilitacija +370 5 219 5905

Rūko dezinfekcinė sistema – daugiau apsaugos nuo viruso

2020-12-01

EMMA centre pasitelkiame technologijas, kurios sprendžia viruso ir dėl jo taikomo karantino sukeltas problemas. Draudžiama lankyti slaugos pacientus, tačiau mes žinome, kaip svarbu jiems bendrauti su šeimos nariais. Tam pritaikėme planšetes: kiekviename skyriuje yra specialiai skirta planšetė, artimieji skambina vaizdo ryšiu, o slaugytojos padeda vyresnio amžiaus pacientams kalbėti ir draugauti su šeima. Nors ir per nuotolį, bendravimas gydo, teikia stiprybės, teigiamos emocijos padeda sveikti.

Tinkamas patalpų dezinfekavimas – kitas iššūkis gydymo įstaigoje. Ir čia inovacijos bei technologiniai sprendimai įgalina kurti saugesnę aplinką tiek darbuotojams, tiek pacientams.

Patalpų dezinfekcijai naudojame inovatyvią rūko dezinfekcinę sistemą #dezifog. Tai unikali, patentuota sistema, kuri yra iki 1700 kartų efektyvesnė nei paprasta purškiama dezinfekcinė priemonė.

Kaip tai veikia? Didelis rūko kiekis įsiskverbia į visus tarpelius, padengia horizontalius bei vertikalius paviršius. Rūkas tvyro patalpose – slaugos palatoje, kineziterapijos kabinete, baseine – iki 30-ies minučių, padengdamas paviršius dezinfekcines savybes turinčiomis medžiagomis. Atsakingas kiekvieno darbuotojo ir paciento elgesys, asmeninės apsaugos priemonės ir technologiniai sprendimai, neabejojame, padės sumažinti riziką.

Likime sveiki ir saugūs!

Sprendimo tiekėjas http://www.dezifogsystem.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje