Reabilitacija +370 5 219 5905

Keičiasi pacientų lankymo tvarka

2020-10-19

Kaip žinia, auga naujų COVID -19 atvejų skaičius visoje Lietuvoje. Mūsų pagrindinis rūpestis - užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugą. Iki šiol taikytų priemonių – ribotas lankymo laikas, ribotas lankančių žmonių skaičius, atsekamumo duomenų rinkimas, srautų atskyrimas ir valdymas, kt. – nepakanka.

Nuo spalio 19 d. slaugos pacientų lankymas draudžiamas.

Suprantame artimųjų norą pasimatyti su pacientu, ypač sunkios ligos atvejais. Tam numatome individualias lankymo sąlygas. Tai reiškia, kad išskirtiniais atvejais suteiksime galimybes aplankyti pacientą, laikantis itin griežtų asmens apsaugos priemonių.

Kreipkitės į klientų aptarnavimo vadovę Valę Raudonę, mob. +370 663 00000, el. paštas vale.raudone@gemma.lt.

Su gydančiu gydytoju bus suderintas lankymo  grafikas, laikas, kiti privalomi dalykai.

Pacientų artimieji gali perduoti reikalingiausius daiktus, vaistus. Tačiau prašome tai daryti laikantis visų asmens saugos ir higienos reikalavimų. Patariame ir prašome atsisakyti greitai gendančių produktų, nedėti didelių kiekių – būkime atsakingi šiuo sudėtingu, viruso plitimo laikotarpiu.

 

Dėkojame už supratimą. Drauge atsakingai ir rūpestingai saugokime pacientus.

Visais klausimais kreipkitės į Valę Raudonę aukščiau nurodytais kontaktais.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje