I-IV 9:00-19:00, V 9:00-18:00

+370 663 00 000

„Gemma” Vievio namų stogą papuošė vainikas

2023 04 24

Ar žinote, kad statybose ant stogo iškeltas vainikas liudija apie artėjančių statybų pabaigtuves? Laikydamiesi tradicijų kartu su statybų bendrovės „Naresta“ komanda džiaugsmingai pranešame, kad pagrindiniai „Gemma“ Vievio namų statybų darbai yra baigti, o dabar kimbame į apdailos bei vidaus įrengimo darbus.
Moderniame komplekse, kuriame įsikurs 160 senjorų, numatytos erdvės užsiėmimams, restoranas, masažo, fizinės reabilitacijos kabinetai, skaitykla, grožio salonas, lauke platūs takai, speciali sporto aikštelė, šiltnamis bei pakeltos lysvės daržininkystei.
Demencijos simptomų turinčių gyventojų korpuse suprojektuoti vienviečiai ratu išdėstyti kambariai, speciali danga, ženklai, kiti atributai, padėsiantys lengviau orientuotis ir jausti mažiau streso.
Unikalių senjorų namų atidarymas planuojamas jau šių metų rudenį, o kol kas dalinamės vizualizacijomis ir nekantriai laukiame jų įgyvendinimo.

Dalintis:

Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika