I-IV 9:00-19:00, V 9:00-18:00

+370 663 00 000

Atsiliepimai

Laimutė J.

Ateiti į „Gemma“ ir pabūti čia yra Dievo dovana. Reikia džiaugtis, kad yra saugi rūpestinga vieta, kurioje žmogus gali patikėti savo sveikatą.

Džiaugiuosi viso personalo rūpestingumu, ypatingai jautriu gyd. Rasos Petkuvienės dėmesiu mano sveikatai. Pastebėjusi mano norą tapyti, gydytoja paragino prisiminti prigimtinę tėvo dovaną – meilę tapybai, ir šį laiką būnant centre užsiimti kūryba, kaip terapija sveikimui.

5.0

Antanas V.

Esu ne kartą lankęs man brangius artimuosius, kurie gydėsi jūsų įstaigoje. Mano prisiminimai ir šiuo metu besigydančių ligonių ar jų artimųjų atsiliepimai akcentuoja ligoninėje palaikomą gerą tvarką ir švarą. Slaugytojos nuoširdžiai ir atsakingai prižiūri ligonius, šiltai su jais bendrauja. Jos padeda pacientams įveikti ligą, įkvepia tikėjimą ir viltį.

Slaugytojų darbą teigiamai vertina ir pacientų artimieji. Nuoširdžiai dėkoju Jums už meilę sergančiam, už atsidavimą savo pareigai ir gailestingumą kenčiančiam žmogui.

5.0

Gediminas B.

Nuoširdžiausiai dėkoju už mano mamos gydymą ir priežiūrą. Ne kasdien galima pamatyti tokį slaugių kolektyvo pasišventimą sunkiam darbui, kantrybę, gydytojos Rasos Petkuvienės profesionalius sprendimus. Atsižvelgiant į mamos amžių ir kitas aplinkybes, rezultatai pranoko lūkesčius.

5.0

Stasė S.

Noriu padėkoti „Gemma“ slaugos centro personalui už ypatingą ir nuoširdų dėmesį, slaugytojoms už jų kantrybę ir kasdienį rūpestį manimi. Taip pat išreiškiu didelę padėką masažo specialistėms, kineziterapeutėms ir ergoterapeutui už profesonalų darbą, už atsakingą požiūrį ir dėmesį mano problemoms. Tik jų dėka, aš vėl galiu vaikščioti ir grįžti prie savarankiško gyvenimo savo namuose. Linkiu „Gemma“ kolektyvui kuo didžiausios sėkmės!

5.0

Haroldas M.

Labai dėkingas Gemma kolektyvui už pagalbą sunkiose situacijose. Ne vieną kartą artimieji naudojosi centro paslaugomis – puikūs, nuoširdūs darbuotojai, švara, tvarka, geras maitinimas, nuolatinė priežiūra, reabilitacija.

Didelis dėkui.

5.0

Jolanta B.

IV-ame Gemmos aukšte dirba dvi nuostabios bendrosios praktikos slaugytojos: Nijolė ir Emilija. Esame begalo dėkingi joms už sąžiningą darbą, už rūpestį ne tik ligonio kūnu, bet ir siela. Už galimybę pasijausti oriai net ir esant sunkios būsenos. Nes žmogiškumo nenusipirksi. Net ir už didelius pinigus.

5.0

Vydas D.

Gemma slaugos personalas yra tiesiog nuostabus, nes visoms darbuotojoms tenka labai daug dirbti fiziškai, būti tvirtomis psichologiškai bei gerai išmanyti mediciną.

Visos šios sritys Gemmoje, tikrai labai aukštame lygyje. Ligoniai yra labai įvairūs, o personalas visada bei visiems yra pasirengęs padėti, darbuotojos visada su šypsena.

Noriu palinkėti visam slaugos personalui kantrybės, jėgų ir sveikatos. Jūsų darbas labai svarbus ir atsakingas, Jūs esate didelis ramstis daugeliui šeimų.

5.0

Gemma

Gemma puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika