Socialinė globa

Socialinė globa

 

Vienintelis rytų Lietuvoje esantis privatūs socialiniai senelių globos namai, reabilitacijos ir slaugos centras „Gemma" teikia socialinės globos paslaugas. Globos namuose „Gemma“ šias paslaugas gali gauti asmenys, kuriems reikalinga nuolatinė slauga ar priežiūra, taip pat tiems, kuriems teikiamos socialinės paslaugos į namus yra neefektyvios.
 
Senelių globos namuose taip pat teikiamos socialinės globos paslaugos asmenims su sunkia negalia, kai yra nustatyti specialieji poreikiai nuolatinei slaugai arba priežiūrai ir pagalbai. Ilgalaikės socialinės globos paslaugos senelių globos namuose gali būti teikiamos asmeniui neterminuotą laikotarpį.
 
Trumpalaikės socialinės senelių globos paslaugos globos namuose teikiamos iki 6 mėn. per metus.
 
Trumpalaikės socialinės globos paslaugos, dar kitaip vadinamos „atokvėpio atostogomis”, centre gali būti teikiamos, kai giminės ar šeima negali rūpintis savo artimuoju ribotą laiką – dėl ligų, operacijų, komandiruočių, atostogų ir kitų priežasčių.
 
Daugiau informacijos apie galimybes apsigyventi Vilniuje esančiame centre, apgyvendinimo kainas tel. +370 663 00000, el. paštu: slauga@gemma.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje