Treniruotė "Mama ir vaikas"

Užsiėmimai „Mama ir vaikas“ yra skirti mamoms, norinčioms pagerinti savo fizinę sveikatą, sustiprėti ir padailinti kūno linijas po gimdymo. Mankštos metu pagrindinis dėmesys skiriamas moterims, o vaikai būna šalia, žaidžia, o kartais netgi padeda mamoms sportuoti būdami „svareliais“. Užsiėmimų metu yra atliekami įvairūs raumenų stiprinimo, tempimo, atpalaidavimo pratimai, kurie mažina nugaros skausmus arba padeda jų išvengti. Sportuojant yra naudojamos įvairios priemonės: svareliai, kamuoliukai, didieji kamuoliai, elastinės gumos, TRX diržai, todėl kiekvienas užsiėmimas vis kitoks. Mankštas veda profesionali kineziterapeutė, nedidelėse grupėse, todėl yra skiriama individualaus dėmesio kiekvienai, pratimai parenkami ir koreguojami, pagal jūsų nusiskundimus ir fizinį pasirengimą. Laukiame mamų su vaikais iki 3 metų amžiaus. 

Užsiėmimų metu mamos ne tik mankštinasi, bet ir gauna kineziterapeutės patarimų vaiko fizinės raidos klausimais. Mankštos metu naudojami kineziterapiniai kamuoliai, svareliai. Treniruojami krūtinės, pilvo, kojų raumenys, lavinama judesių koordinacija, gerėja raumenų tonusas, nuotaika bei bendra savijauta.

Vilniaus reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma“ vykstančio užsiėmimo trukmė mamoms ir vaikams - 45 min.

Užsiėmimo salėje kaina:

  1 kartas / € 17

  10 kartų / € 153


Registracija pas gydytoją

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje