Slauga

Vieninteliai Rytų Lietuvoje privatūs senelių namai Vilniuje „Gemma" rūpinasi, kad jūsų artimiesiems būtų suteikiama geriausio lygio priežiūra. Pagrindinės senelių priežiūros sudedamosios:

Medikų priežiūra

Privačiuose slaugos namuose „Gemma" skiriamos individualios senelių priežiūrai adaptuotos reabilitacijos procedūros, bendrosios slaugos paslaugos bei nustatomas jų intensyvumas. Reabilitacijos ir slaugos centre „Gemma" pacientams atliekamos reabilitacijos procedūros: kineziterapija, masažai, fizioterapija, ergoterapija, užimtumo, kvapų bei kitos terapijos. Pacientams privačiame centre siūloma medicininė priežiūra, bendroji slauga, taip pat gali būti teikiamos šios gydytojų konsultacijos: neurologo, psichoterapeuto, traumatologo, psichologo. Paciento artimieji centre turi galimybę gauti psichologo konsultaciją.


Apgyvendinimas

Pacientai slaugos centre Vilniuje „Gemma" gali būti apgyvendinti patogiuose vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose, kuriuose yra televizoriai ir kondicionieriai. Visuose kambariuose yra individualūs dušai ir WC su specialia neslidžia danga, porankiais. Reabilitacijos ir slaugos centro „Gemma" pacientai turi galimybę išsikviesti personalą neišėję iš kambario pagalbos iškvietimo mygtuku. Esant poreikiui, jie aprūpinami judėjimui reikalinga neįgaliųjų įranga.

Aktyvus laisvalaikis pritaikytas seniems žmonėms

Vyksta aktyvi kultūrinė veikla. Veikia koplytėlė, reguliariai laikomos Šv. Mišios, minimos religinės šventės, vyksta koncertai, spektakliai, stalo žaidimai ir rankdarbių kūrimas. Skatinamas judėjimas gryname ore. 

Privatūs senelių namai Vilniuje „Gemma" - vieta, kur malonu būti! 

Daugiau informacijos apie senelių priežiūra, kainas ir galimybes apsigyventi centre

tel. +370 663 00000, el. paštu: slauga@gemma.lt, Bistryčios g. 13, Vilnius, Lietuva.

 


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – GEMMA privatumo politikoje