Atsiliepimai

Robertas
2016-10-10 Noriu jums padėkoti, kad rūpinotės tėčiu tuos kelis mėnesius ir palaikėte mūsų viltį. Daktarė Vanda neturi elektronio pašto adreso, tai prašau ir jai, ir visam trečio aukšto personalui perduoti padėkos žodžius už tėčio priežiūrą. Dėkui jums ir sėkmės jūsų darbe! Robertas
Lina B.
2016-09-23 Sveiki, esu dekinga Gemmos specialistams už sugrąžintą galimybę vėl aktyviai gyventi! Ačiū už nuoširdų rūpestį, šypsenas ir profesionalumą! Ačiū už norą padėti! Geros kloties!:)
Michalina Č.
2016.11.10 Noriu padėkoti: kineziterapeutei Gabrielei Š., ergoterapeutei Ignei, slaugytojų padėjėjams Robertui ir Sergėjui, administratorei Lilijai už nuoširdų atsidavimą darbui, paslaugumą, norą visuomet padėti ir mandagumą.
Tatjana Č.
2016-05-21. Огромное спасибо всем всем, кто помогал мне в реабилитации. Все работали с душой. Каждый знает свое дело на отлично. За 14 дней я получила много сил и здоровья. Огромное спасибо за заботу и понимание. Все очень старались. Вы молодцы ребята. Очень внимательный и чуткий врач Роман М. Я желаю Вам много сил и здоровья. Улыбайтесь всегда как улыбаетесь нам.