Atsiliepimai

Romualdas
2017-01-20 Norėčiau padėkoti visiems Gemma darbuotojams už malonų aptarnavimą. Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Simonai Mažeikytei už profesionaliai atliktą apžiūrą, skirtą gydymą. Labai dėkoju kineziterapeutui Ruslanui Matulevič ir masazuotojai Rovenai Rimkevičiūtei už procedūras, po kurių per gana trumpą laiką pasijutau žymiai geriau. Šitie žmonės turėtų ne tik gydyti, bet ir mokyti kitus savo žiniomis. Ačiū.
Audronė Š.
2017 02 14 Norėčiau mamos Liudmilos vardu padėkoti už puikų darbą gydytojai Simonai Mažeikytei, kineziterapeutui Ruslanui ir fizioterapeutei Kristinai. Ačiū jums labai už šiltą bendravimą ir pastangas pastatant mano mamytę ant kojų!!!
V. Gruodis
2017-02-17 Nemažai laiko praleidau kaip Gemma pacientas. Prieš išvykdamas noriu širdingai padėkoti visam personalui už maloniai, draugiškai ir itin profesionaliai suteiktas paslaugas ir priežiūrą. Ligoninė - tai ne atostogos, bet mano buvimas Gemma paliko malonius atsiminimus, o ypač žmonių šiltumas ir noras padėti. Maistas buvo OK, buvo visai skanių patiekalų, tik varškės ir morkų apkepas kulinarinio prizo negautų.
Tatjana
2017-02-17 2015 metais susidūriau su sąnarių problemomis, kreipiausi į kelias gydymo įstaigas, bet palengvėjimo nebuvo. Kančių keliai atvedė mane į "Gemma" pas Vytautą Muką. Labai dėkoju masažuotojui Vytautui, kad neatsisakė tokios sunkios ligonės, dirba nuoširdžiai ir kūrybingai, stengiasi padėti. Vytautas ne tik taiko įvairius masažo metodus, bet įtikino mane, kad būtina gydomoji mankšta kiekvieną dieną. Po Vytauto masažo savijauta realiai pagerėja, nepaprastai dėkinga masažuotojui Vytautui už pagalbą, linkiu sėkmės darbe bei asmeniam gyvenime. Dažnai užsakant procedūras labai svarbus yra registratūros darbuotojų darbas, dėkoju visiems už supratimą ir pagalbą, ypač dėkoju administratorei Jovitai, kuri yra labai mandagi ir rūpestinga, visus pageidavimus atlieka greitai ir tiksliai, bendrauja maloniai bei profesionaliai. Ačiū labai! Noriu padėkoti sveikatos centro Gemma administracijai už suteikiamą pensininkams nuolaidą procedūroms, jaučiu Jūsų rūpestį, tikrai didelė ir savalaikę pagalbą man. Ačiū!