Atsiliepimai

Ramūnas
2017-12-05 Šį rudenį teko atlikti reabilitaciją po išvaržos operacijos. Šioje įmonėje dirba puikūs savo srities specialistai. Visi darbuotojai malonūs, mandagūs ir dėmesingi. Ypatingai norėčiau padėkoti gydytojai Simonai Mažeikytei, masažuotojai Sabinai Avakian, kineziterapiautams Kristinai Vilimaitei ir Andriui Misiūrai. Taip pat norėčiau padėkoti visiems darbuotojams, kurie vedė užsiėmimus baseine. Ačiū.
Tatjana
2017-02-17 2015 metais susidūriau su sąnarių problemomis, kreipiausi į kelias gydymo įstaigas, bet palengvėjimo nebuvo. Kančių keliai atvedė mane į "Gemma" pas Vytautą Muką. Labai dėkoju masažuotojui Vytautui, kad neatsisakė tokios sunkios ligonės, dirba nuoširdžiai ir kūrybingai, stengiasi padėti. Vytautas ne tik taiko įvairius masažo metodus, bet įtikino mane, kad būtina gydomoji mankšta kiekvieną dieną. Po Vytauto masažo savijauta realiai pagerėja, nepaprastai dėkinga masažuotojui Vytautui už pagalbą, linkiu sėkmės darbe bei asmeniam gyvenime. Dažnai užsakant procedūras labai svarbus yra registratūros darbuotojų darbas, dėkoju visiems už supratimą ir pagalbą, ypač dėkoju administratorei Jovitai, kuri yra labai mandagi ir rūpestinga, visus pageidavimus atlieka greitai ir tiksliai, bendrauja maloniai bei profesionaliai. Ačiū labai! Noriu padėkoti sveikatos centro Gemma administracijai už suteikiamą pensininkams nuolaidą procedūroms, jaučiu Jūsų rūpestį, tikrai didelė ir savalaikę pagalbą man. Ačiū!
Janina
2017-02-18 Norėčiau padėkoti "Gemma" reabilitacijos centro kineziterapeutui Juozui Kupčiūnui už jo profesionalumą, nuoširdumą, supratingumą. Ramus ir gražus pokalbis padeda pasijusti geriau. Linkiu neprarasti tokio Jūsų požiūrio į savo darbą.
Aurelija Okunauskienė
2017-03-03 Dėkoju Gemmos visam kolektyvui, o ypač 3-ojo aukšto gydytojams, sesutėms, slaugutėms ir visiems visiems. Dėkoju už jūsų jautrumą ir dėmesingumą mamai, už jūsų šypsenas ir gerą nuotaiką, už rūpestį. Jūsų profesionalumo ir tikro žmogiško šiltumo dėka mama jautėsi Gemmoje puikiai – ir fizine, ir moraline prasme. Didelis jums dėkui. Jeigu ateityje mamai prireiks pagalbos - rinksimės tik Gemmos 3-ąjį aukštą.